Chceš ušetřit při nakupování? Seznam se s PlnáPeněženka.cz!

20. září 2015 v 14:13 | Karin Petřeková
Znáte stránky plnapenezenka.cz? Pokud ne, rozhodně se seznamte, jde o portál, který umožnuje získat casback odměnu z českých či zahraničních eshopu. Výběr je opravdu veliký a Mall.cz, Zoot.cz, Rohlik.cz, Damejidlo.cz, Footshop.cz…


Nejprve se na portálu zaregistrujete a tím ihned získáte 50 Kč. Plná peněženka vyplácí už od 1 Kč, což je super, pokud chcete, ale získat i 50 Kč za registraci, musíte získat odměnu za nákupy alespoň 100 Kč. Jak odměny získat? Přes stránky kliknete na tlačítko "Přejí do obchodu" a přes toto přesměrování nakoupíte klasicky na e-shopu. Z každého nákupu dostanete například 7,5%, 2%, 4%, 5% zpět, hodnoty se liší u každého e-shopu. Ve chvíli kdy máte nakoupeno, do dvou pracovních dnů vám přijde na uživatelský účet odměna a bude čekat na potvrzení obchodníkem, to trvá 2-60 dnů. Poté vám přijdou penízky i na váš bankovní účet.


Já jsem si přes plnapezenka.cz pořídila plesové šaty a získala tak zkušenost, jak tato stránka funguje. Vše je v pořádku, stránka je opravdu solidní a můžu ji jen vřele doporučit! 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama